Referanslarımız
Şimal Çelik Kapıları

REFERANS;

BİZE GÖRE ÇEŞİTLİ KURUM VE KİŞİLERE ÇELİK KAPI YAPMAK DEĞİLDİR. ÇELİK KAPININ AMACI BELLİ, HIRSIZA KARŞI SIRASI GELİNCE GÖREVİNİ YAPMALI!

1988 den bu güne kadar 42 000 kapı imalatı yaptık. Müşterilerimiz arasinda, Türk yapı sektörünün önde gelen firmaları yani sıra sanat, spor, politika ve cemiyet hayatinin tanınmış simaları da mevcuttur. Şirket prensibi olarak, portföyümüzdeki bu isimleri burada afise etmeyi hiç bir zaman uygun bulmadık. Fakat gösterdiğimiz bu aşırı tevazu; bazı müşterilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı üzdü. Sadece siz yeni müşteri adaylarımıza kılavuzluk etmesi amacıyla söz konusu müşteri geri bildirimlerden bazılarını yayınlıyoruz…

Kişi / Kurum Adı : KADİR ŞEN ( iç mimar ) ,ARALIK 2008

Alırken iyi para verdim ama karşılğını gereğinden fazla gördüm tüm zorlamalara rağmen kapımız açılmadı , İlgi ve alakanıza çok teşekür ederim. Bundan sonraki müşterilerime gönül rahatlığıyla önereceğim.

Kişi / Kurum Adı : ALİ METE ÜNAL KUAFÖR (SARIYER )

Ben böyle ciddi bir işte Şimal Çelik Kapı’ nın deyimiyle şansına ve ihtimallere güvenenlerdenim. Oturduğum mahalleye pek hırsız gelmiyordu. Gelse de o kadar ev arasında bizimi bulacak, bulsa da evde ne varda ne alacak diye düşünüyordum. Öylesine bastan savma bir çelik kapı taktırdım. Şunu unutmayın evde her şeyden önce canınız var. Maneviyatınız var. Şansınıza ve ihtimallere güvenirken hırsızında ayni şeye güvendiğini aklınızdan çıkarmayın. Ben çelik kapının aslında nasıl bir şey olduğunu Şimal Çelik Kapı’ ya gelince anladım.Bu is şans değil akıl işi.

Kişi / Kurum Adı : HÜSEYİN ÇAKAR REKLAMCI (ÇENGEL KÖY)

Merhaba, ben hüseyin çakar Cumartesi günü (Mart 2008)Şimal Çelik kapıdan keseme uygun bir kapı takdırdım. Bir senedir firmanın sitesini sık sık ziyaret ediyordum, düzgün bir site ve sürekli update ediliyor olması bende güvenilir bir firma izlenimi bıraktı.Gidip yerinde de gördüm. Ve ölçü aldırdım, hala tedirgindim acaba verilen sürede teslim edeceklermiydi. Evet söyledikleri gün ve saatte teslim ettiler. Dar bir alanda çalışmaları gerektiği halde son derece dikkatli olarak eski kapıyı söküp yenisini taktılar ve verilen süreden daha kısa zamanda işlerini bitirdiler. Bu da işçilik konusunda çok başarılı olduklarını gösteriyor. Şu anda verilen hizmetten çok memnununm,umarım ürünün kalitesi konusunda da düşüncelerim aynı olur, bunu zaman gösterecek. Teşekkürler.

Kişi / Kurum Adı : AYDIN YILDIZ (ERAY REKLAM S.BEYLİ)

Bizim gibi görselliğin ön planda olduğu işlerde çalışan insanların yaptığı işlerin nerdeyse mükemmel sunuma ulaşabilecekleri titiz ve yaratıcı takım arkadaşlarına ihtiyaçları vardır.Tasarımlarımızın aynen uygulandığını görmenin tatmini biz tasarımcılar için çok önemli.Böylece yaratıcılığımız gerçeklik boyutuna taşınmış olur.Kapılar ; tasarladığınız binanın önemli bölümleridir ve ayrı bir tasarım objesidir.Hem sağlam hem güvenli hem şık bir obje olarak tasarlanmalıdır.Ben bu konuda şanslıydım çünkü benimle ayni titizliği ve heyecanı paylaşan bir firma ile çalıştım.Meslektaşlarıma güven ve memnuniyetle önerebileceğim bir kuruluş.Estetik ve güvenilirliğin buluştuğu ,yaptığı işte hedefleri olan bu işletmeyi tanımanızı öneriyorum.

Kişi / Kurum Adı : ORHAN SAYGILI (SAYGILI MENŞUCAT K.YALI)

Şimal çelik kapı ya tavsiye üzerine yaptırmıştım 2002 senesinde. Çelik kapının önemimi hırsız gelince anladım. Oldukça hasar vermelerine rağmen giremediler evimize. Çok teşekür ederim size.

Kişi / Kurum Adı : ERKAN UZUNOSMANOGLU(GÜR İŞ METAL ÜMRANİYE)

Gür iş metal kurumumuzun irtibat ofisine yapmış olduğunuz çelik kapı gerek kalite , gerek uygulama yönünden tam bir kusursuzluk örneği olmuş ve itiraf etmek gerekirse bizleri şaşırtmıştır.Yüksek kaliteyi belirleyen unsurların bir kez daha uygulamayla anlaşıla bileceğini bize göstermiş oldunuz,bu nedenle firmanızla tanışmış olmayı her şeyden önce bir şans kabul edip, Çelik Kapı konusunda sahip olduğunuz Bilgi,Tecrübe,Yetenek ve Titizlik için firmanız nezdinde şahsınıza teşekkür ediyor,başarılarınızın devamını diliyoruz... Saygılarımızla...

Kişi / Kurum Adı : İKBAL CADDESİ BAYINDIR APARTMANI

Apartmanımıza yaptırdığımız çelik kapı; kalite ve işçilik açısından beklentilerimizin fazlasını karşılamıştır.Titiz ve disiplinli çalıştığınız için sizlere teşekkür ediyoruz.

Kişi / Kurum Adı : EMİN MUMCUOĞLU(PENDİK)

Hizmet anlayışınızdaki profesyonellik ve titizlik için teşekkür ederiz.